O blogu, o nas o tym co za nami, o tym co przed nami...

Witajcie strudzeni Internauci, którzy trafiliście do nas z:
  a) ciekawości,
  b) nudów,
  c) z przypadku,
  d) z polecenia,
  e) każdego innego dobrego powodu :)
Cieszymy się, że tu jesteście :)

Plecaczek i Kierownik
Jesteśmy świeżymi motocyklistami z tym, że jedno z nas  jest Kierownikiem* a drugie Plecaczkiem**. Życie na jednośladzie poznajemy od niedawna kiedy to na podjeździe domu zawitała Yamaha. Staramy się w miarę możliwości, czasu, pieniędzy i ochoty poznawać polskie drogi z zupełnie innej perspektywy.
Rozważania Plecaczka narodziły się w czasie jednej z takich podróży. Kiedy Kierownik zajęty jest skupianiem się na kierownicy, drodze, omijaniu dziur, pilnowaniu trasy, pojemności baku, prędkości, skrzyżowaniach, światłach, innych kierownikach Plecaczek ma czas.... ma duuuuuużo czasu na przemyślenia i rozważania takie o życiu.
Chcielibyśmy Was zachęcić do poznawania naszych szlaków, zakątków naszego kraju, rozważań i przemyśleń. A ponieważ co chwilę pojawiają się nowi Kierownicy i nowe Plecaczki chcielibyśmy przekazywać swoje uwagi i doświadczenia jakie my przechodzimy na naszym chopperze.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

* - Kierownik to osoba prowadząca motocykl.
** - Plecaczek to osoba siedząca za Kierownikiem

3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Cześć, dziękuję za zainteresowanie się moim blogiem i podanie namiarów na Waszego. Od rana czytam i przeglądam go z wielkim zainteresowaniem. Super, że są mapy z trasami bo to bardzo pomocne. Na pewno coś "odgapię" jeśli chodzi o trasy:-)Wasz motocykl-to też moje marzenie. Na razie nie spełnione. Ale kiedyś.... Chopery zawsze mi się bardzo podobały. Jaką pojemność ma Wasz? I który to rocznik?Bogfa dodaje do moich ulubionych. pozdrawiam Was serdecznie. Paweł

    OdpowiedzUsuń